Ο Σύλλογος Γονέων Αγίου Κηρύκου για τη μεταφορά των μαθητών στην Ικαρία
δημοσιεύτηκε στην στήλη:ενδιαφέροντα
15/02/2011 - 19:54
![](https://www.ikariamag.gr/sites/default/files/styles/width-620-no-upscale/public/image/101c4d002906c9f93b7d392cefc6e3561313933153.jpg?itok=OQENV5Fk)
Έχοντας υπόψη τις εξελίξεις που αφορούν την μεταφορά των μαθητών σε όλη την Ικαρία, απαιτούμε την άμεση διευθέτηση του ζητήματος έτσι ώστε να εξασφαλιστεί η απρόσκοπτη μεταφορά των μαθητών όλων των βαθμιδών στα σχολεία τους .
Διαβάστε την επιστολή διαμαρτυρίας του Συλλόγου (συνοδευτικό αρχείο).
Σε αυτή την κατεύθυνση προτείνουμε να διοργανωθεί κοινή σύσκεψη των διοικητικών συμβουλίων όλων των συλλόγων γονέων, την Παρασκευή 18/2/2011 (19.00) στην αίθουσα συνεδριάσεων του δημοτικού καταστήματος Ευδήλου. Γιανα συντονίσουμε της ενέργειες μας και να καθορίσουμε από κοινού την στάση μας.
Συνοδευτικά Αρχεία: